Czasem wystarczy jedna jeden świecący gadżet, by wieczory na balkonie i w przydomowym ogrodzie nabrały magii. Lampa solarna z Jysk nie tylko świeci, ale też robi przytulny klimat. I kosztuje mniej niż kawa na mieście. Ten zestaw lamp to tani i efektowny sposób, by wprowadzić odrobinę ciepła do swojego ogrodu czy na balkon. I jeszcze oszczędzasz na rachunkach za prąd. Win-win!

Lampa solarna w Jysk na ekstra promocji

Jeśli lubisz wieczory na świeżym powietrzu i chcesz dodać im przytulności, mamy coś dla ciebie. W Jysk znajdziesz zestaw czterech lamp solarnych z linii Alk o wysokości 37 cm, które teraz kosztują zaledwie 20 zł. To oznacza, że za jedną lampę zapłacisz tylko 5 zł. 

Zobacz także:

fot: Jysk.pl

Lampy ładują się same w ciągu dnia, dzięki czemu wieczorem możesz cieszyć się ciepłym, klimatycznym światłem bez plątania się w kablach czy kombinowania z gniazdkami. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcesz stworzyć nastrojową przestrzeń – na balkonie, w ogrodzie, przy ścieżkach, rabatach czy tarasie.

Lampy mają klasyczny wygląd, są lekkie i proste w montażu. Wystarczy je wbić w ziemię lub donicę. Wysokość 37 cm sprawia, że są dobrze widoczne i dają subtelne, ale zauważalne światło.

Jak zaaranżować lampy w ogrodzie i na balkonie? Podpowiadamy

Masz do dyspozycji cztery lampy i wiele możliwości. Jednym z najprostszych sposobów na stworzenie nastroju jest ustawienie lamp wzdłuż ścieżki lub krawędzi tarasu. Podświetlą drogę, ale też stworzą przyjemną linię światła prowadzącą do wnętrza domu lub do altany.

Na balkonie lampy można ustawić w donicach z roślinami lub pomiędzy nimi. Zestawienie światła i zieleni zawsze robi wrażenie. Chcesz jeszcze więcej przytulności? Dodaj miękkie poduszki, pled i kilka lampionów. Zrobi się jak z katalogu Westwing.

Jeśli masz oczko wodne, mini skalniak lub po prostu rabaty z kwiatami, postaw lampy w ich pobliżu. Delikatne światło wieczorem sprawi, że cała kompozycja nabierze zupełnie nowego wymiaru.

Czyszczenie i pielęgnacja lamp solarnych

Aby lampy solarne działały jak najdłużej i nie traciły mocy świecenia, trzeba o nie odpowiednio dbać. Najważniejsze jest regularne czyszczenie panelu słonecznego. Kurz, pył czy opady atmosferyczne mogą ograniczać jego działanie. Raz na tydzień przetrzyj panel wilgotną szmatką, unikaj mocno chemicznych detergentów.

Jeśli masz możliwość, na zimę schowaj lampy do pomieszczenia. Chroni je to przed wilgocią, mrozem i śniegiem, które mogą skrócić ich życie. W cieplejszych miesiącach nie wymagają wiele – wystarczy, że będą miały dostęp do słońca.

Unikaj też ustawiania ich pod drzewami lub w miejscach, gdzie słońce nie dochodzi. Im więcej światła dziennego, tym dłużej będą świecić po zmroku.